Novinky

  • 27.01.2026 Good Leclerc dostal plaketu, na YouTube má milion odběratelů

  • 24.01.2026 Good Nový juniorský program Audi povede Allan McNish

  • 24.01.2026 Bad Schůzka FIA a motorářů bylo selháním, k žádné dohodě nedošlo

Facebook Instagram

Mercedes měl jednoduše kliku

Mercedes měl jednoduše kliku

Realitou mělo být třetí a čtvrté místo

I Mercedes musel uznat, že k triumfu v Bahrajnu přišel jako slepý k houslím.

Charles by si prvenství absolutně zasloužil. Ale když se naskytne šance, musíte se jí chopit. I když jsem s takovým výsledkem vůbec nepočítal. Ferrari bylo totiž celý víkend o hodně rychlejší,“ přiznal Lewis Hamilton.

Ještě otevřeněji hovořil šéf týmu Toto Wolff. „Kdyby vše proběhlo normálně, dojeli jsme třetí a čtvrtý,“ svěřil se v rozhovoru pro rakouskou ORF. „Ferrari na tom bylo rychlostně lépe, stejně jako už v Melbourne. Jenže je to vždy o kompromisu mezi výkonem a spolehlivostí. Body se přidělují pouze v neděli...“ 

Lewis Hamilton utěšuje zklamaného Charlese Leclerka

A ještě vyjádření stříbrného Valtteriho Bottase, nesoucí se v podobném duchu: „Měli jsme trošku štěstí. Ale současně jsme neudělali žádnou chybu a auto bylo ve výborné kondici. Dnes jsme dostali vítězství darem.