Novinky

  • 20.09.2020 Neutral Po 16 hodinách jsou nadále v čele 24 hodin Le Mans Buemi, Nakadžima a Hartley (Toyota)

  • 19.09.2020 Neutral I po šesti hodinách vedou ve 24 hodinách Le Mans Buemi, Nakadžima a Hartley (Toyota)

  • 19.09.2020 Neutral Toyota trojice Buemi /Nakadžima /Hartley vedla po dvou hodinách závod 24 hodin Le Mans

Facebook Instagram

Racing Point je příliš rychlý

Racing Point je příliš rychlý

Ve středu pole s ním nepočítají

Nejen nejlepší dosažené časy na kolo, ale i tempo v delších stintech jezdců Racing Pointu znepokojují soupeře ze středu pole, kam prý tento tým letos vůbec nemusí patřit. Někteří si myslí, že růžové vozy se v neděli od pelotonu odtrhnou a ztratí se z dohledu.

"Řekl bych, že jsou právě tak rychlí, jak jsme se obávali," řekl Kevin Magnussen, jezdec týmu Haas. "Od prvního dne to vypadalo tak, že jsou velmi rychlí. Ale v testech nikdy nevíte, jestli někdo nejede s prázdnou nádrží, aby udělal dojem. Avšak tady zatím naplnili očekávání."

"Racing Point byl velmi rychlý," přidal svůj názor Carlos Sainz z McLarenu. "Očekávali jsme, že budou rychlí, ale takový odstup od středu pole na takto krátkém okruhu, to je hodně působivé! Můj názor je, že jsou příliš daleko před námi a my s nimi nedokážeme udržet krok. Renault a možná i my se o to můžeme alespoň pokusit. Pokud by tomu tak bylo, byl by to zajímavý boj."

"Nedíval jsem se na to detailně, ale slyšel jsem, že Sergio (Pérez) byl v dlouhém stintu stejně rychlý jako (Valtteri) Bottas," uvedl včera večer Romain Grosjean, druhý jezdec Haasu. "Jsou partnery Mercedesu a jejich vozy jsou si podobné. To je pro ně skvělé, jelikož Mercedes je nejrychlejší. My máme partnerství s Ferrari, ale fungujeme trochu odlišně."

Grosjean dokonce vidí Racing Point v první lize s Mercedesem a Red Bullem a Ferrari až v druhé  s Renaultem a McLarenem.

"Racing Point už není součástí středu pole a také McLaren s Renaultem mají velmi dobré vozy. Budeme to mít těžké," přiznal Pierre Gasly z AlphaTauri.

Uvidíme takovýto obrázek i během závodu? Foto: Racing Point

Zdroj: FORMULE.CZ

Komentáře ke článku