Novinky

  • 05.08.2020 Good Felix da Costa (Techeetah) vyhrál první ze šesti závodů formule E v Berlíně

  • 05.08.2020 Bad Letošní závod na 500 mil v Indianapolisu se uskuteční bez diváků

  • 04.08.2020 Bad Šéf Mahindry Dilbagh Gill měl před berlínskými závody FE pozitivní test na Covid-19

Facebook Instagram

Ferrari mělo obrovskou kliku

Ferrari mělo obrovskou kliku

Podle Vettela jde pořád špatnou cestou

Kdepak, Ferrari není z nejhoršího venku. Moc dobře to chápe i Charles Leclerc, navzdory nečekanému stříbrnému úspěchu.

Takový výsledek nikdo nečekal. Je to příjemné překvapení. Měli jsme samozřejmě kliku. Trest pro Lewise, pár výpadků a tak dále. Jenže to k tomu patří. Upřímně řečeno, rychlost na druhé místo jsem neukázal. Ale nabídnutou šanci jsme dokázali popadnout za pačesy,“ konstatoval se zjevnou úlevou v hlase. „Před námi je spousta práce. Jsme strašně pozadu. Teď je potřeba prokázat mentální sílu a držet pohromadě jako tým.

Sebastian Vettel hrál celou dobu s bídou druhé housle. Foto: Ferrari

Nyní zpověď zoufalce jménem Sebastian Vettel: „Už udržet auto na trati představovalo obrovský problém. Byl to extrémně těžký závod. A navíc nevím, proč. Včera jsme vůz prozkoumali a hledali příčinu, vše se ale jevilo být v pořádku. Dnes se ovšem ukázalo, že pořád jdeme špatnou cestou.

Exmistr světa nenadchnul ani svého šéfa. „Určitě nepodal svůj nejlepší výkon,“ povzdechl si Mattia Binotto. „Myslím, že se nevyrovnal s vyvážením monopostu. Tvrdil, že se ovládá ještě hůře než v pátek. Za těchto podmínek ze sebe jezdec sotva vydá vše. Kolize mu také neslouží ke cti. To však sám dobře ví.

Zdroj: FORMULE.cz

Komentáře ke článku