Novinky

  • 29.09.2020 Neutral Callum Ilott pojede za Haas první trénink na VC Eifelu na Nürburgringu

  • 29.09.2020 Neutral Alfa Romeo nasadí Micka Schumachera do prvního tréninku na VC Eifelu na Nürburgringu

  • 28.09.2020 Good Dvojnásobný mistr světa F1 Mika Häkkinen se dožívá 52 let

Facebook Instagram

Ferrari mělo obrovskou kliku

Ferrari mělo obrovskou kliku

Podle Vettela jde pořád špatnou cestou

Kdepak, Ferrari není z nejhoršího venku. Moc dobře to chápe i Charles Leclerc, navzdory nečekanému stříbrnému úspěchu.

Takový výsledek nikdo nečekal. Je to příjemné překvapení. Měli jsme samozřejmě kliku. Trest pro Lewise, pár výpadků a tak dále. Jenže to k tomu patří. Upřímně řečeno, rychlost na druhé místo jsem neukázal. Ale nabídnutou šanci jsme dokázali popadnout za pačesy,“ konstatoval se zjevnou úlevou v hlase. „Před námi je spousta práce. Jsme strašně pozadu. Teď je potřeba prokázat mentální sílu a držet pohromadě jako tým.

Sebastian Vettel hrál celou dobu s bídou druhé housle. Foto: Ferrari

Nyní zpověď zoufalce jménem Sebastian Vettel: „Už udržet auto na trati představovalo obrovský problém. Byl to extrémně těžký závod. A navíc nevím, proč. Včera jsme vůz prozkoumali a hledali příčinu, vše se ale jevilo být v pořádku. Dnes se ovšem ukázalo, že pořád jdeme špatnou cestou.

Exmistr světa nenadchnul ani svého šéfa. „Určitě nepodal svůj nejlepší výkon,“ povzdechl si Mattia Binotto. „Myslím, že se nevyrovnal s vyvážením monopostu. Tvrdil, že se ovládá ještě hůře než v pátek. Za těchto podmínek ze sebe jezdec sotva vydá vše. Kolize mu také neslouží ke cti. To však sám dobře ví.

Zdroj: FORMULE.cz

Komentáře ke článku