Coulthard incident v první zatáčce čekal F1
Tomáš Richtr
29.05. 2005
Tomáš Richtr
29.05. 2005
V boxech vypnul omezovač rychlosti o trochu dříve.
David Coulthard je spokojený s tím, jak zvládnul start do závodu, ve kterém došlo v první zatáčce k hromadné kolizi.
"Řekl jsem už předem svému týmu, že si budu držet vnitřní stopu, už jsme tam v minulých letech nějaké havárie viděli," řekl Coulthard. "Byli jsme hodně dobří v prvním sektoru trati.
Je mi líto chyby, když jsem se v pitlane snažil dostat před minardi, vypnul jsem omezovač rychlosti o zlomek vteřiny dřív než jsem měl. To nás stálo stupně vítězů."
Red Bull je ovšem se závodem velmi spokojený, také ovšem lituje incidentu v pitlane. David Coulthard po dvě kola vedl závod.
Související články
-
Lawson prozradil detail svého odchodu
25.06. 2026 -
Starty? Stále se jen učíme
20.06. 2026 -
Red Bull zpochybnil ADUO
13.06. 2026 -
Nejlepší motor má prý Red Bull!
11.06. 2026 -
Red Bull opět neposlouchá
24.05. 2026 -
Máme dobrý motor, věří Red Bull
14.05. 2026 -
Red Bull překopal řízení vozu
06.05. 2026 -
Verstappen vidí světlo na konci tunelu
03.05. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
