Kimi Räikkönen není spokojen s nastavením svého vozu F1
Tomáš Richtr
11.06. 2005
Tomáš Richtr
11.06. 2005
Oba jezdci týmu na něm budou pracovat dnes.
Kimi Räikkönen, kterému zbývalo jedno kolo do vítězství v Grand Prix Evropy před čtrnácti dny, stále ještě není spokojen s nastavením svého vozu.
"Můžeme ale na tom pracovat ještě dnes dopoledne a jsem si jist, že se to zlepší," řekl Fin.
Týmový kolega Juan Pablo Montoya na druhé straně řekl, že by ještě dokázal najít nějakou desetinku ve třetím sektoru.
"Budeme na tom pracovat dnes dopoledne," řekl Kolumbijec.
Trať pro letošní rok dostala nový povrch a jezdci poukazují na to, že je letos v Kanadě o něco tepleji.
"O to důležitější je získat co nejvíce dat," řekl třetí pilot McLarenu Pedro de la Rosa.
Související články
-
McLaren ztratil klíčovou výhodu
23.06. 2026 -
Pozice zákazníka McLaren brzdí
20.06. 2026 -
Všimli jste si velkých rozdílů v převodovkách?
16.06. 2026 -
McLaren zvažuje vývoj vlastního motoru
16.06. 2026 -
Norris o 9 tisícin před Russellem
12.06. 2026 -
Russell podle očekávání nejrychlejší, Fornaroli nejlepší z nováčků
12.06. 2026 -
McLaren slaví tisící velkou cenu
04.06. 2026 -
Stella hájí rozhodnutí stratégů
26.05. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
