Alonso by se měl teple obléci, Iceman se blíží F1
Tomáš Richtr
14.06. 2005
Tomáš Richtr
14.06. 2005
Ron Dennis: "Chápu Norbertovo nadšení."
Fernando Alonso by si měl obléci něco teplého, Iceman (ledový muž) se blíží.
Tak charakterizoval současnou situaci šéf Mercedesu Norbert Haug. Kimi Räikkönen ztrácí na Fernanda Alonsa dvaadvacet bodů.
"Norbertovo nadšení je pochopitelné," reagoval na jeho slova Ron Dennis. "Nebudeme závodit strategicky, budeme se snažit vyhrávat. Jedeme do Indianapolis s cílem vyhrát. Žádná matematika.
Renault očekává, že stejně jako se vzchopil po Monaku, dokáže to i po Kanadě.
Související články
-
McLaren ztratil klíčovou výhodu
23.06. 2026 -
Pozice zákazníka McLaren brzdí
20.06. 2026 -
Všimli jste si velkých rozdílů v převodovkách?
16.06. 2026 -
McLaren zvažuje vývoj vlastního motoru
16.06. 2026 -
Norris o 9 tisícin před Russellem
12.06. 2026 -
Russell podle očekávání nejrychlejší, Fornaroli nejlepší z nováčků
12.06. 2026 -
McLaren slaví tisící velkou cenu
04.06. 2026 -
Stella hájí rozhodnutí stratégů
26.05. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
