Novinky

  • 20.05.2024 Good Verstappen v neděli kromě Imoly opanoval také Nürburgring - v simulátoru

  • 09.05.2024 Bad Z FIA odchází generální ředitelka, Natalie Robynová

  • 09.05.2024 Neutral Americký kongres vyšetřuje, proč Liberty odmítla Andrettiho

Facebook Instagram

Verschoor pojede i v Monaku

Verschoor pojede i v Monaku

Účast v celé sezoně ale stále jistou nemá

Při úvodním podniku letošní sezony formule 2 v Bahrajnu doplnil Lirima Zendeliho v sestavě stáje MP Motorsport Richard Verschoor. Nizozemec si na konto připsal celkem 18 bodů, které získal za páté místo ve druhém sprintu a za čtvrtou příčku v hlavním závodě. V průběžném pořadí šampionátu mu po prvním letošním závodním víkendu patří šestá pozice.

Verschoor byl ale původně potvrzen pouze pro podnik v Bahrajnu a nad jeho účastí i ve zbývajících závodních víkendech visel otazník. Při druhém podniku sezony, který se uskuteční o víkendu v ulicích Monte Carla, se ale také představí. Jistotu, že odjede všechny letošní podniky, ale stále nemá.

„Jsem opravdu nadšený z toho, že pojedu i v Monaku. Jsem vážně vděčný svým novým a věrným partnerům, že se o to postarali. V posledních týdnech jsem se hodně snažil a jsem šťastný, že jsem zase o krok blíže k tomu, abych odjel celou sezonu. Rozhodně ještě budu potřebovat pomoct. Znovu se ale ukázalo, že mé motto, které zní nikdy se nevzdávej, má smysl. Nemůžu se dočkat, až se znovu budu snažit dostat auto na limit,“ uvedl Verschoor.

Richarda Verschoora uvidíme i ve druhém podniku letošní sezony formule 2. Foto: MP Motorsport

 

V podobné situaci jako Verschoor se před začátkem sezony nacházel také jeho krajan Bent Viscaal, který byl rovněž u Tridentu potvrzen pouze pro úvodní podnik v Bahrajnu. Nedávno ale bylo oznámeno, že zůstane na celou sezonu.

Zdroj: Motorsport, úvodní foto: MP Motorsport