McLaren je výsledkem z Turecka trochu frustrován F1
Tomáš Richtr
01.09. 2005
Tomáš Richtr
01.09. 2005
Ve zbytku sezóny to bude stoprocentní útok.
McLaren dal ústy svého šéfa Martina Whitmarshe jasně najevo, že ke zbytku sezóny McLaren přistoupí stoprocentně útočně.
"To je jediná možnost, stále bojujeme o titul," řekl Whitmarsh. "Máme na to vyhrát všechny zbývající závody, resp. dojet si v nich pro double.
Jestli máme s něčím problém, pak je to schopnost užít si dojezd na prvním a třetím místě," naráží Whitmarsh na Montoyovo klopýtnutí v Turecku. "Ačkoli jsme vyhráli, v pondělí bylo v továrně cítit, že jsme měli mít double. Určitý stupeň frustrace je nevyhnutelný."
McLaren získal double naposled v Rakousku před pět lety.
Související články
-
McLaren ztratil klíčovou výhodu
23.06. 2026 -
Pozice zákazníka McLaren brzdí
20.06. 2026 -
Všimli jste si velkých rozdílů v převodovkách?
16.06. 2026 -
McLaren zvažuje vývoj vlastního motoru
16.06. 2026 -
Norris o 9 tisícin před Russellem
12.06. 2026 -
Russell podle očekávání nejrychlejší, Fornaroli nejlepší z nováčků
12.06. 2026 -
McLaren slaví tisící velkou cenu
04.06. 2026 -
Stella hájí rozhodnutí stratégů
26.05. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
