Montoya je rychlý jako Räikkönen, ale ne tak dobrý F1
Tomáš Richtr
21.09. 2005
Tomáš Richtr
21.09. 2005
Podle Gerharda Bergera bude navždy jen dvojkou.
Juan Pablo Montoya je stejně tak rychlý jako jeho týmový kolega v McLarenu Kimi Räikkönen, není ale tak dobrý jako on. Tvrdí to bývalý pilot formule 1 Gerhard Berger.
"Räikkönen je skutečně dobrý, má instinkt zabijáka, to Montoya ne," řekl Berger pro Autosprint. "Nechci tím říci, že není rychlý, ale dělá chyby, nevyužívá maximum z nabízených šancí. Nikdy nebude jedničkou, bude navždy jen dvojkou. Nemá instinkt zabijáka."
Montoya získal letos dvě vítězství pro McLaren, Räikkönen vyhrál již šestkrát. Gerhard Berger řekl, že Räikkönen by měl brát tak 20 mil. $ ročně.
Související články
-
McLaren ztratil klíčovou výhodu
23.06. 2026 -
Pozice zákazníka McLaren brzdí
20.06. 2026 -
Všimli jste si velkých rozdílů v převodovkách?
16.06. 2026 -
McLaren zvažuje vývoj vlastního motoru
16.06. 2026 -
Norris o 9 tisícin před Russellem
12.06. 2026 -
Russell podle očekávání nejrychlejší, Fornaroli nejlepší z nováčků
12.06. 2026 -
McLaren slaví tisící velkou cenu
04.06. 2026 -
Stella hájí rozhodnutí stratégů
26.05. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
