Räikkönen lituje chyby v kvalifikaci F1
Tomáš Richtr
25.09. 2005
Tomáš Richtr
25.09. 2005
Se svým kolem není spokojen ani Montoya.
Kimi Räikkönen lituje chybu, za kterou zaplatil poměrně drahých sedm desetin vteřiny při kvalifikaci na dnešní Velkou cenu Brazílie.
"Jednoduše jsem zablokoval kola," sypal si popel na hlavu Räikkönen. "Po zbytek kola jsem hodně tlačil na pilu, věřím, že jinak bych se dostal na pole position."
Se svým kvalifikačním kolem nebyl spokojen ani Juan Pablo Montoya.
"V poslední zatáčce jsem prostě neměl žádnou trakci, přišel jsem asi o dvě desetiny. Na závod si ale věřím," řekl Kolumbijec, který ale přiznal, že jej postavení v první řadě překvapilo.
Související články
-
McLaren ztratil klíčovou výhodu
23.06. 2026 -
Pozice zákazníka McLaren brzdí
20.06. 2026 -
Všimli jste si velkých rozdílů v převodovkách?
16.06. 2026 -
McLaren zvažuje vývoj vlastního motoru
16.06. 2026 -
Norris o 9 tisícin před Russellem
12.06. 2026 -
Russell podle očekávání nejrychlejší, Fornaroli nejlepší z nováčků
12.06. 2026 -
McLaren slaví tisící velkou cenu
04.06. 2026 -
Stella hájí rozhodnutí stratégů
26.05. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
