Red Bull znovu posiluje F1
Martin Ševčík
08.12. 2005
Martin Ševčík
08.12. 2005
Tentokrát na úkor Renaultu.
Tým impéria Dietera Mateschitze Red Bull posiluje na všech frontách. Po příchodu Adriana Neweyho a spekulacích o angažmá Nicolase Tombazise (oba z McLarenu), lovil rakouský tým i v mistrovských řadách Renaultu.
Týmový manažer Red Bullu David Stubbs odešel a jeho místo zaujal bývalý šéf mechaniků Renaultu Jonathan Wheatley. Další z modrožlutých Rob Marshall, člen týmu designérů, kteří navrhli vůz vítěze poháru konstruktérů, se k Rakušanům připojí v dubnu.
Pro svůj druhý tým Scuderiu Toro Rosso našel Red Bull týmového manažera v osobě Gianfranca Fanduzziho, bývalého manažeru logistiky u Toyoty.
Související články
-
Antonelli nadělil Russellovi šest desetin
26.06. 2026 -
Rakouské horko zatím Mercedesu svědčí
26.06. 2026 -
Lawson prozradil detail svého odchodu
25.06. 2026 -
Starty? Stále se jen učíme
20.06. 2026 -
Red Bull zpochybnil ADUO
13.06. 2026 -
Nejlepší motor má prý Red Bull!
11.06. 2026 -
Red Bull opět neposlouchá
24.05. 2026 -
Máme dobrý motor, věří Red Bull
14.05. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
