McLaren nasadí MP4-21 na konci ledna - snad v oranžovém F1
Tomáš Richtr
06.01. 2006
Tomáš Richtr
06.01. 2006
Stáj upustila od tajné premiéry.
McLaren nasadí na testovací tratě svůj nový vůz MP4-21 poslední lednový týden v Barceloně nebo následující víkend v Jerezu.
Původně McLaren plánoval test za zavřenými dveřmi ve Valencii, když si okruh rezervoval pro sebe, od plánu ale upustil.
Příští týden bude v Jerezu McLarenu testovat upravné MP4-20.
Očekává se, že McLaren bude vybarven do oranžové.
McLaren se o to víc bude letos soustředit na spolehlivost poté, co právě problémy v této oblasti stály tým titul.
Související články
-
McLaren ztratil klíčovou výhodu
23.06. 2026 -
Pozice zákazníka McLaren brzdí
20.06. 2026 -
Všimli jste si velkých rozdílů v převodovkách?
16.06. 2026 -
McLaren zvažuje vývoj vlastního motoru
16.06. 2026 -
Norris o 9 tisícin před Russellem
12.06. 2026 -
Russell podle očekávání nejrychlejší, Fornaroli nejlepší z nováčků
12.06. 2026 -
McLaren slaví tisící velkou cenu
04.06. 2026 -
Stella hájí rozhodnutí stratégů
26.05. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
