Mercedes přiznal problémy se svými osmiválci F1
Tomáš Richtr
16.02. 2006
Tomáš Richtr
16.02. 2006
Ty nebude nejspíš schopen vyřešit před začátkem sezóny.
Šéf Mercedesu Motorsport Norbert Haug přiznal, že jeho společnost nebude nejspíš schopna vyřešit problémy s motory před začátkem sezóny. Ta přitom zahajuje již za tři týdny.
Je to vůbec poprvé, kdy Mercedes veřejně přiznal problémy s vývojem osmiválců.
"Otevřeně přiznávám, že nejsme s vývojem V8 tam, kde bychom chtěli být," řekl Haug. "Termíny jsou náročné a máme určité komplikace.
Vyřešíme je určitě před Bahrajnem? Kdo ví?"
Norbert Haug na komentáře o tom, že Mercedes V8 točí výrazně méně než soupeři, reagoval:
"Některé věci jsou přehnané, nepanikaříme."

Související články
-
McLaren ztratil klíčovou výhodu
23.06. 2026 -
Pozice zákazníka McLaren brzdí
20.06. 2026 -
Všimli jste si velkých rozdílů v převodovkách?
16.06. 2026 -
McLaren zvažuje vývoj vlastního motoru
16.06. 2026 -
Norris o 9 tisícin před Russellem
12.06. 2026 -
Russell podle očekávání nejrychlejší, Fornaroli nejlepší z nováčků
12.06. 2026 -
McLaren slaví tisící velkou cenu
04.06. 2026 -
Stella hájí rozhodnutí stratégů
26.05. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
