M. Schumacher přiznal, že odešel také kvůli Alonsovi F1
Martin Ševčík
07.09. 2007
Martin Ševčík
07.09. 2007
Jeho výkony pro něj byly znamením odejít.
Sedminásobný mistr světa formule 1 Michael Schumacher přiznal, že v jeho rozhodnutí pověsit závodní přilbu na hřebík hrál svou roli také Fernando Alonso.
"Vždy jsem říkal, že jakmile mě předčí mladší jezdec, bude to znamení, že nastal čas odejít," citoval Němce španělský magazín Gentleman.
Schumacher zároveň projevil určité sympatie se svým loňským soupeřem, kterému média v poslední době malují podobnou image, jakou měla bývalá hvězda Ferrari.
"Žasl jsem nad komentáři některých novinářů. On je nejmladším dvojnásobným mistrem světa, ale oni napíšou, že je arogantní a nepřístupný."
Související články
-
Nebyl arogantní ale skrýval plachost
14.05. 2026 -
První ze 155 pohárů pro německou legendu
26.10. 2025 -
Schumacherův stav zůstává tajemstvím
16.11. 2023 -
Alonso po čtyřicítce: Lepší než Schumacher, daleko za Fangiem
22.03. 2023 -
Ferrari je opět nejúspěšnějším týmem VC Bahrajnu
21.03. 2022 -
Rodina Schumacherových promluvila o Michaelově stavu
09.09. 2021 -
Schumacher má zpoždění
28.01. 2021 -
Vlastnoruční Schumacher v aukci
19.06. 2020

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
