Alonso se obává neúspěchu F1
Michal Mikoláš
19.01. 2008
Michal Mikoláš
19.01. 2008
Mohl by mít demotivující účinek.
Fernando Alonso podle svých slov věří, že vůz Renault R28 bude silný. Na druhou stranu uznává, že se trošku obává možnosti, že by se mýlil.
"Bojím se představy, že by mohl přijít špatný rok a my bychom bojovali o osmá místa. Bylo by to demotivující. Abychom si motivaci udrželi, je potřeba udělat od loňska pokrok a umisťovat se na stupních vítězů," řekl dvojnásobný mistr světa z let 2005 a 2006.
Podle Alonsa však Renault čeká úspěšnější sezona. Podepíše se na tom fakt, že se francouzská stáj od června plně soustředila na vývoj vozu pro rok 2008.
Související články
-
Nejhorší motor i nejhorší vůz
14.06. 2026 -
Poslední Alonsův závod v Barceloně?
12.06. 2026 -
Co Aston trápí v Monte Carlu?
06.06. 2026 -
Proč Aston nevyvíjí svůj vůz?
23.05. 2026 -
Nastoupil Aston na správnou cestu?
31.03. 2026 -
První japonský trénink bez Alonsa
23.03. 2026 -
Ferrari ukazuje sílu, Aston odjel tři kola
06.03. 2026 -
Alonsovi dělá auto radost
29.11. 2025

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
