Bruno Senna čeká na šanci ve formuli 1
Nevylučuje možnost, že se dočká až v roce 2010.
Bruno Senna řekl, že je připraven čekat až do roku 2010 na možnost startu ve formuli 1 dokonce, i kdyby se uvolnilo místo v sezóně 2009.
Synovec trojnásobného mistra světa formule 1 Ayrtona Senny byl velmi otevřeně spojován s možným působením u Hondy v letošní sezóně.
Poté, co se japonská automobilka stáhla z formule 1 a tým se přejmenoval na Brawn GP, týmový šéf Ross Brawn vsadil na zkušenost Rubense Barichella a ponechal ho i v renovované stáji.
V rozhovoru o možnosti zajištění si závodní sedačky v roce 2009 v případě, že se nějaká uvolní, pro Autosport řekl: "Byla by to opravdu dobrá šance, protože formule 1 je neuvěřitelně vyrovnaná a navíc je zakázáno testování.
Je to otázka zvážení rizika. Pokud má tým skvělý simulátor, pak možná, ale když si auto poprvé vyzkouším až v pátečním tréninku, tak je to podle mě špatný nápad."
Na otázku, zda dá přednost čekání do roku 2010 na pozici jezdce formule 1, odpověděl. "Tomu dávám přednost, ano."

Italové zaokrouhlili počet získaných pole position na padesát
Jack Crawford pojede za Aston Martin první volný trénink ve VC Japonska

13.06. 2009