Novinky

  • 05.06.2020 Bad Šampionát W-Series pro ženy-závodnice byl pro rok 2020 kompletně zrušen

  • 04.06.2020 Neutral Mercedes hodlá příští úterý a středu testovat v Silverstone s vozy z roku 2018

  • 04.06.2020 Neutral Virtuální VC v Baku se v neděli zúčastní osm pilotů F1, premiéru mají Pérez a Gasly

Facebook Instagram

Ricciardo: O smlouvě až v Evropě

Ricciardo: O smlouvě až v Evropě

Času ještě dost!

Z Daniela Ricciarda je již na samém začátku sezony atraktivní zboží přestupového trhu, tedy to alespoň tvrdí odhady insiderů. Je rychlý, komunikativní a zdá se, že dokáže celkem dobře vycházet s jakýmkoli týmovým kolegou, což znamená, že by mohl být parťákem Sebastiana Vettela u Ferrari i Lewise Hamiltona u Mercedesu, a když popustíme uzdu fantazii, tak i kolegou Valtteriho Bottase u Mercedesu (kdyby Hamilton z nějakého důvodu odešel). Ale nezapomínejme, že přednost má Red Bull, jeho současný zaměstnavatel, jenž by asi velmi chtěl vedle Maxe Verstappena ponechat někoho s Ricciardovými povahovými vlastnostmi. Určitě raději, než by k němu přivedl Carlose Sainze, jelikož tato kombinace se u Toro Rosso příliš neosvědčila.

Takže když jste novinář s akreditací a přístupem k Ricciardovi, na co se ho zeptáte? Zdá se, že i usměvavého Australana otázky ohledně smlouvy vyjednávané až pro příští sezonu rychle unavily a po Velké ceně Bahrajnu prohlásil, že před návratem do Evropy vůbec nemají smysl.

"Nic se nezměnilo, a abych byl upřímný, tak dokud se nevrátíme do Evropy, tak se asi ani nic nezmění," řekl 28letý závodník. "Jistěže, pro Red Bull asi platí, že čím dříve, tím lépe. Ještě uvidíme, ale mohu říci, že tento víkend ani ten příští se nejspíš vůbec nic nezmění."

Před VC Španělska nás ještě čekají závody v Číně a v Ázerbájdžánu.

Komentáře ke článku