Novinky

  • 20.10.2025 Bad Sainz potrestán ztrátou 5 míst na startu v Mexiku

  • 20.10.2025 Good Austin má kontrakt do roku 2034

  • 15.10.2025 Good George Russell a Kimi Antonelli budou i v roce 2026 pokračovat v Mercedesu

Facebook Instagram

Gelael se na Hungaroringu vrátí

Gelael se na Hungaroringu vrátí

Indonésan na Silverstone protestoval

Kontroverzní postavou posledního podniku formule 2 na Silverstone se stal Sean Gelael. Indonésan totiž jen pár hodin před startem úvodního závodu víkendu obdržel za incident s Louisem Delétrazem v pátečním volném tréninku penalizací tří míst.

S tímto trestem nebyl pilot Premy spokojen a na protest vůči nekonzistenci sportovních komisařů zbytek víkendu bojkotoval.

Gelael se na Hungaroringu vrátí do šampionátu

Účastník pěti volných tréninků formule 1 se stáji Toro Rosso ale nakonec bude v šampionátu pokračovat i nadále. Pro server Motorsport.com uvedl, že se v nadcházejícím klání na Hungaroringu vrátí zpět do kokpitu a opět tak nastoupí po boku svého týmového kolegy Micka Schumachera.

Ve „druhé lize“ působí letos Gelael již pátou sezonu. Svou premiéru v šampionátu si odbyl už v roce 2015, kdy ještě nesl název GP2. Maďarská půda ale rodákovi z Jakarty v minulosti mnoho štěstí nepřinesla, neboť se mu zde na této úrovni nepodařilo získat ani jeden bod.