Novinky

  • 13.08.2020 Good Sergio Pérez je zdráv a nastoupí do víkendové VC Španělska

  • 13.08.2020 Neutral Divina Galicaová, která se třikrát pokoušela kvalifikovat do velké ceny, slaví 76. narozeniny

  • 13.08.2020 Neutral James Hinchcliffe byl nejrychlejší v prvním tréninku na Indy 500

Facebook Instagram

Nová hračka pro zlobivé dítě

Nová hračka pro zlobivé dítě

Red Bull odhalil RB16

Ještě před dnešním shakedownem v Silverstone zveřejnil Red Bull první snímek monopostu RB16, s nímž se letos pokusí ohrozit postavení dominující dvojice Mercedes – Ferrari.

Při letmém pohledu se ničím podstatným neliší od svého předchůdce RB15. To se v plné míře týká rovněž lakování. Také v motorovém prostoru zůstalo vše při starém. Vůz nadále pohání agregát japonské Hondy.

Ani personální složení týmu nedoznalo během zimy prakticky žádných změn. Největší pozornost bude v nadcházející sezoně samozřejmě upřena na Maxe Verstappena. Hlavní otázka zní, zda zlobivé dítě konečně dospělo.

 

Takto vypadá design přilby Maxe Verstappena pro tuto sezonu

 

Zatím to bylo jen sbírání zkušeností, teprve teď se ukáže v plné síle,“ je přesvědčen expilot F1 Gerhard Berger. „Nyní je kompletním závodníkem. Je dostatečně agresivní, v nejlepších letech a přitom ještě tak mladý.

Opatrnější ve svých soudech je čtyřnásobný mistr světa F1 Alain Prost. „Verstappen se potřebuje trochu uvolnit. V mnoha situacích mu schází potřebný klid. Pokud se s tím ale vypořádá a dostane k dispozici dobré auto, bude těžko k poražení,“ tvrdí v rozhovoru pro list Le Parisien.

Komentáře ke článku