Novinky

  • 01.06.2020 Neutral Podle starosty Monzy byla smlouva na pořádání VC Itálie prodloužena do roku 2025

  • 01.06.2020 Good Továrny týmů F1 Renault a AlphaTauri obnovily provoz

  • 31.05.2020 Good Stoffel Vandoorne (Mercedes) vyhrál virtuální závod formule E v New Yorku

Facebook Instagram

Norris je v podstatě samotář

Norris je v podstatě samotář

Společnost nevyhledává, pracovní večeře jsou za trest

Kdo by to byl řekl, že jeden z nejpopulárnějších jezdců na sociálních sítích o sobě smýšlí jako o hodně uzavřeném člověku. Řeč je o mladém Landu Norrisovi, kterému, zdá se, karanténa nemůže vadit o nic víc než Kimimu Räikkönenovi.

"Prostě jsem rád, když můžu být sám a věnovat se svým věcem," řekl jezdec, jenž má na Twitchi téměř půl milionu sledujících. "Když mám příležitost, tak rád trávím čas doma, celý den ve svém pokoji. Maluji, designuji a podobně. Ne, že by mi všichni lezli na nervy, pouze jsem rád sám a poslouchám svou oblíbenou hudbu, jezdím na simulátoru, píšu si s kamarády... A když se mohu věnovat těmto věcem, tak nezáleží, kde ve světě zrovna jsem.

Samozřejmě si (ve F1) užiji mimo vozu i zábavu s ostatními. Do telky se to obyčejně nedostane, ale s Carlosem (Sainzem) se hodně nasmějeme. To se mi líbí. Ale nenávidím davy. Miluji fanoušky a tak, samozřejmě, ale nenávidím velké skupiny lidí. Pro mě je noční můrou pozvání na večeři, kde si musím sednout k cizím lidem a nutit se do rozhovoru. Nerad mluvím. Prostě je to tak. Každý jsme nějaký. Někteří lidé milují společnost, já miluji být stranou. To je můj šálek kávy."

Závodění před prázdnými tribunami by mělo Norrisovi vlastně vyhovovat. Foto: McLaren

Zdroj: FORMULE.CZ

Komentáře ke článku