Red Bull: Měli bychom se měřit s Ferrari F1
Tomáš Richtr
29.12. 2005
Tomáš Richtr
29.12. 2005
Mark Smith si pochvaluje technický tým stáje.
Uznávaný šéf Red Bullu Christian Horner řekl magazínu Autosport, že pokud Ferrari jeho stáj porazí, bude to tím, že jsou lepší než Red Bull nebo Bridgestone odvedl lepší práci než Michelin.
"Měli bychom se měřit právě s Ferrari," řekl Horner a technický šéf týmu Mark Smith, který přišel z Renaultu, dodává: "Ferrari můžeme porazit. Síla technické skupiny Red Bullu je velká, nejsilnější, se kterou jsem kdy pracoval."
Ferrari dodává týmu Red Bull shodnou specifikaci motoru, pro příští rok jej navíc posílí renomovaný konstruktér Adrian Newey z McLarenu.
Související články
-
Antonelli nadělil Russellovi šest desetin
26.06. 2026 -
Rakouské horko zatím Mercedesu svědčí
26.06. 2026 -
Lawson prozradil detail svého odchodu
25.06. 2026 -
Starty? Stále se jen učíme
20.06. 2026 -
Red Bull zpochybnil ADUO
13.06. 2026 -
Nejlepší motor má prý Red Bull!
11.06. 2026 -
Red Bull opět neposlouchá
24.05. 2026 -
Máme dobrý motor, věří Red Bull
14.05. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
