Red Bull má nového provozního ředitele F1
Zdenda Balcar
05.04. 2006
Zdenda Balcar
05.04. 2006
Od Renaultu přichází Keith Saunt.
Tým Red Bull dnes oznámil, že podepsal smlouvu s Keithem Sauntem, který bude vykonávat funkci provozního ředitele.
Saunt má více jak patnáctileté zkušenosti z prostředí formule 1 a od roku 2001 pracuje u týmu Renault.
Mluvčí redbullu uvedl, že smlouva je již podepsána a Keith Saunt se k týmu připojí koncem tohoto roku.

Související články
-
Antonelli nadělil Russellovi šest desetin
26.06. 2026 -
Rakouské horko zatím Mercedesu svědčí
26.06. 2026 -
Lawson prozradil detail svého odchodu
25.06. 2026 -
Starty? Stále se jen učíme
20.06. 2026 -
Red Bull zpochybnil ADUO
13.06. 2026 -
Nejlepší motor má prý Red Bull!
11.06. 2026 -
Red Bull opět neposlouchá
24.05. 2026 -
Máme dobrý motor, věří Red Bull
14.05. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
