Renault Alonsovi testovat nezakázal F1
Michal Mikoláš
24.09. 2006
Michal Mikoláš
24.09. 2006
Španěl měl pouze problémy s kolenem.
V poslední době se vyrojily spekulace, že tým Renault Alonsovi úmyslně neumožnil do konce sezony testovat. Španělský pilot chyběl v posledních testech sezony v Jerezu a Silverstonu. Objevují se názory, že by to mohlo mít spojitost s přestupem Alonsa k McLarenu.
Pětadvacetiletý pilot ovšem tyto spekulace odmítá:
"Po závodě v Monze jsem měl trochu problémy s kolenem. Chtěl jsem si jen odpočinout a být před Grand Prix Číny fit. Do Silverstonu jsem nejel, protože by to byla pro mě a Giancarla nuda. Tým nás tam nepotřeboval."
Související články
-
Nejhorší motor i nejhorší vůz
14.06. 2026 -
Poslední Alonsův závod v Barceloně?
12.06. 2026 -
Co Aston trápí v Monte Carlu?
06.06. 2026 -
Proč Aston nevyvíjí svůj vůz?
23.05. 2026 -
Nastoupil Aston na správnou cestu?
31.03. 2026 -
První japonský trénink bez Alonsa
23.03. 2026 -
Ferrari ukazuje sílu, Aston odjel tři kola
06.03. 2026 -
Alonsovi dělá auto radost
29.11. 2025

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
