McLaren by chtěl mít Alonsa k dispozici ještě letos F1
Michal Mikoláš
01.12. 2006
Michal Mikoláš
01.12. 2006
S Renaultem bude jednat o jeho uvolnění.
Fernando Alonso se možná v McLarenu projede už letos. Španělský jezdec má s Renaultem podobně jako Kimi Räikkönen s McLarenem platnou smlouvu do konce roku. Vůz ve svém novém týmu by tak za normálních podmínek mohl ozkoušet až v lednu. Všechny povinnosti v Renaultu už má ale za sebou, a tak si McLaren pohrává s myšlenkou Alonsa k sobě přetáhnout dříve.
"Máme pro Fernanda připravený vůz. Až se vrátí z dovolené, budeme s Renaultem jednat o jeho uvolnění. Pokud to dopadne dobře, bude u nás testovat v prosinci. Pokud ne, budeme si zkrátka muset počkat do ledna," řekl šéf McLarenu Ron Dennis.
Související články
-
Nejhorší motor i nejhorší vůz
14.06. 2026 -
Poslední Alonsův závod v Barceloně?
12.06. 2026 -
Co Aston trápí v Monte Carlu?
06.06. 2026 -
Proč Aston nevyvíjí svůj vůz?
23.05. 2026 -
Nastoupil Aston na správnou cestu?
31.03. 2026 -
První japonský trénink bez Alonsa
23.03. 2026 -
Ferrari ukazuje sílu, Aston odjel tři kola
06.03. 2026 -
Alonsovi dělá auto radost
29.11. 2025

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
