Alonsovi je Renaultu líto F1
Martin Ševčík
08.04. 2007
Martin Ševčík
08.04. 2007
Věří však, že v Bahrajnu bude jeho bývalý tým opět silný.
Fernando Alonso se nechal v Malajsii slyšet, že je mu líto týmu Renault, který opustil na konci loňské sezony.
Ačkoliv se mnozí podivovali nad jeho krokem přejít k McLarenu v době, kdy tým zažíval jednu ze svých nejhorších sezon, povedlo se španělskému jezdci přidat se k další silné sestavě. Naopak stáj, se kterou dobyl dvakrát mistrovský trůn, se v současnosti trápí.
Související články
-
Nejhorší motor i nejhorší vůz
14.06. 2026 -
Poslední Alonsův závod v Barceloně?
12.06. 2026 -
Co Aston trápí v Monte Carlu?
06.06. 2026 -
Proč Aston nevyvíjí svůj vůz?
23.05. 2026 -
Nastoupil Aston na správnou cestu?
31.03. 2026 -
První japonský trénink bez Alonsa
23.03. 2026 -
Ferrari ukazuje sílu, Aston odjel tři kola
06.03. 2026 -
Alonsovi dělá auto radost
29.11. 2025

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
