Geoff Willis bude technickým ředitelem Red Bullu F1
Tomáš Richtr
17.07. 2007
Tomáš Richtr
17.07. 2007
Setká se tam s Neweyem, pracovali spolu ve Williamsu.
Geoff Willis coby někdejší technický ředitel Hondy se vrací do formule 1, tentokrát s Red Bullem. Stejnou funkci bude zastávat ve firmě Red Bull Technology, která dodáva šasi týmům Red Bull a Toro Rosso.
Willis se tam setká s Adrianem Neweym, se kterým pracoval už ve Williamsu.
Související články
-
Russell dluží Verstappenovi panáka
27.06. 2026 -
Rivera sedmým letošním vítězem
27.06. 2026 -
Antonelli nadělil Russellovi šest desetin
26.06. 2026 -
Rakouské horko zatím Mercedesu svědčí
26.06. 2026 -
Lawson prozradil detail svého odchodu
25.06. 2026 -
Starty? Stále se jen učíme
20.06. 2026 -
Red Bull zpochybnil ADUO
13.06. 2026 -
Nejlepší motor má prý Red Bull!
11.06. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
