McLaren v Austrálii nasadí MP4-20 F1
Tomáš Richtr
04.11. 2004
Tomáš Richtr
04.11. 2004
"Luxus dolaďování toho, co máme nyní, se nemůžeme dovolit."
McLaren bude v Austrálii startovat s novým vozem. Řekl to dnes šéf stáje Ron Dennis. Nepůjde tak ve stopách svého konkurenta Ferrari, který v prvních závodech nasadí letošní vůz.
"Myslím, že si luxus dolaďování toho, co máme nyní, nemůžeme dovolit," řekl Ron Dennis. Letošní vůz s označením MP4-19B vyhrál jen jednou, a to v Belgii.
Na příští rok FIA představila sbírku nových pravidel. McLaren plánuje na začátek sezóny vůz s označěním MP4-20 a další větší zlepšení v polovině sezóny.
Za McLaren budou závodit Kimi Räikkönen a Juan Pablo Montoya.
Související články
-
McLaren ztratil klíčovou výhodu
23.06. 2026 -
Pozice zákazníka McLaren brzdí
20.06. 2026 -
Všimli jste si velkých rozdílů v převodovkách?
16.06. 2026 -
McLaren zvažuje vývoj vlastního motoru
16.06. 2026 -
Norris o 9 tisícin před Russellem
12.06. 2026 -
Russell podle očekávání nejrychlejší, Fornaroli nejlepší z nováčků
12.06. 2026 -
McLaren slaví tisící velkou cenu
04.06. 2026 -
Stella hájí rozhodnutí stratégů
26.05. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
