McLaren představí příští týden svůj nový vůz F1
Ladislav Lála
20.01. 2005
Ladislav Lála
20.01. 2005
MP4-20 spatří světlo světa v pondělí v Barceloně.
McLaren naplánoval představení svého nového monopostu na pondělí 24.ledna. Ke slavnostní události dojde za účasti vybraných novinářů na španělském okruhu Circuit de Catalunya.
Akce se zúčastní oba závodní piloti - Kimi Räikkönen i Juan Pablo Montoya
Zbytek týdne bude v Barceloně McLaren testovat za zavřenými dveřmi.
Související články
-
McLaren ztratil klíčovou výhodu
23.06. 2026 -
Pozice zákazníka McLaren brzdí
20.06. 2026 -
Všimli jste si velkých rozdílů v převodovkách?
16.06. 2026 -
McLaren zvažuje vývoj vlastního motoru
16.06. 2026 -
Norris o 9 tisícin před Russellem
12.06. 2026 -
Russell podle očekávání nejrychlejší, Fornaroli nejlepší z nováčků
12.06. 2026 -
McLaren slaví tisící velkou cenu
04.06. 2026 -
Stella hájí rozhodnutí stratégů
26.05. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
