Novinky

  • 15.10.2018 Neutral Racing Point nasadí do úvodních tréninků na VC USA, Mexika a Brazílie Nicholase Latifiho

  • 15.10.2018 Neutral Stoffel Vandoorne podepsal smlouvu s týmem formule E HWA.

  • 14.10.2018 Good Český tým Bohemia Energy racing with Scuderia Praha vyhrál závod 12 hodin Spa

Facebook Instagram

Hamilton zůstane do roku 2020 v Mercedesu

Hamilton zůstane do roku 2020 v Mercedesu

Vše podstatné už bylo dohodnuto v zimě

Lewis Hamilton zůstane do roku 2020 jezdcem Mercedesu. Dlouho očekávaná zpráva o prodloužení smlouvy byla dnes oficiálně oznámena na Hockenheimringu. Předpokládalo se její zveřejnění už v Silverstone, ale nakonec na ní došlo až v domovině německé automobilky.

Byla to jenom formalita, na všem podstatném jsme se s Totem (Wolffem) shodli už během zimní přestávky. Ale je fajn, že je to teď černé na bílém, člověk se může zajímat o jiné záležitosti,“ uvedl při této příležitosti Hamilton. „Jsem hluboce přesvědčen, že Mercedes je pro mě správnou volbou pro příští roky. Pořád usilujeme o další zlepšení a udržení se na absolutní špičce. Netroufám si ani odhadnout, čeho všeho můžeme v příštích třiceti měsících dosáhnout.

Když jsme si před časem s Lewisem sedli, abychom spolu probrali tuto věc, byli jsme hned oba naladěni na stejné vlnové délce. Samotný proces vypracování dokumentu byl ale pochopitelně náročný a provázel ho značný zájem médií, nešetřících nejrůznějšími spekulacemi. Proto je dobré, že ho dnes můžeme zdárně uzavřít,“ prohlásil šéf stáje Toto Wolff.

Hamilton od svého příchodu v roce 2013 vybojoval pro trojcípou hvězdu tři tituly mistra světa a 44 vítězství ve velkých cenách.

reklama
reklama

Komentáře ke článku