Novinky

  • 15.02.2021 Neutral Stáje Red Bullu ve F1 oficiálně potvrdily, že po roce 2022 budou pokračovat s motory Honda

  • 12.02.2021 Bad Fernando Alonso se zranil během cyklistického tréninku ve Švýcarsku

  • 11.02.2021 Bad Ferrari zrušilo veškeré plány na svůj vstup do seriálu IndyCar

Facebook Instagram

Ricciardo vyloučil jen přestup do vězení

Ricciardo vyloučil jen přestup do vězení

Jak moc zrezavěla stará láska s Red Bullem?

Konstruktéři nejrůznějších teorií o tom, kdo kam ve formuli 1 zamíří, získali další prostor pro svoji činnost. Postaral se o něj Daniel Ricciardo.

Pilot Renaultu odpovídal v pořadu britské televize Sky na dotazy diváků. Byl také tázán, zda může vyloučit svůj návrat do Red Bullu. Ten opustil po dlouhém a poněkud krkolomném vyjednávání po sezoně 2018. Připomeňme, že letos pro změnu končí Ricciardovi kontrakt u Francouzů.

Abych pravdu řekl, zatím jsem s tímto tématem nebyl konfrontován,“ uvedl a na chvíli se odmlčel. „Myslím, že odpověď zní ne. Život mě naučil, abych nikdy neříkal nikdy a nic předem kompletně nezavrhoval. Stoprocentně mohu popřít pouze to, že bych se někdy chtěl ocitnout ve vězení,“ dodal. 

Ricciardo oslavuje vítězství ve VC Monaka 2018. S Renaultem k tomu zatím neměl příležitost. Foto: Red Bull

Na první pohled je zřejmé, že věčný smíšek nevzal asi celou věc úplně vážně. Faktem je, že u Renaultu nemůže být se svými výsledky zatím spokojen. Jenže s gáží naopak ano (55 milionů dolarů na dva roky plus 15 milionů za marketingová práva na svoje jméno).

Je těžké vést v této chvíli nějaká jednání. Nacházíme se v patovém postavení, protože se ještě nic neodehrálo,“ vyjádřil se k tomu, zda už se rozeběhly rozhovory o prodloužení jeho smlouvy. „Normálně se uskuteční po několika závodech, kdy už je zřejmé, jak dotyčný na tom je. Takže k tomu nemám vlastně co říct.

Zdroj: FORMULE.cz

Komentáře ke článku